řidiči

Neuvěřitelný výlev: Frustrovaný řidič zásilkové služby baví i děsí zároveň

Šílenou scénku předvedl řidič zásilkové služby amerického Amazonu při doručování zboží v poklidné čtvrti na předměstí jednoho z amerických měst. Evidentně měl špatný den a za volantem spustil neuvěřitelnou smršť nadávek - poslechněte si to sami v úvodním videu.

Záběry po sociálních sítích obletěly svět. Pobavily, ale zároveň vyděsily. Totálně frustrovaný šofér naplno předvedl, v jakém stresu pracovníci zásilkových služeb jezdí po ulicích. Spousta lidí mu pak vyjádřila podporu.

Evidentně zoufalý šofér dal průchod svým emocím, spustil nekonečný proud sprostých nadávek, které byly slyšet po celém okolí.

Těžko říct, proč se zhroutil. Žena, která video natočila a zveřejnila na TikToku, uvedla, že se mu snažila s manželem poskytnout psychickou podporu, ale řidič už byl v agónii. Následně prý vystartoval z ulice tak, že projel stopkou a málem se srazil s jiným autem.

Související obsah

Možná spletl adresu? Nebo v autě na konci dlouhé směny našel nedoručený balík, který musel odvézt přes celé město?

Americký motoristický portál Jalopnik připomíná, že řidiči Amazonu pracují na desetihodinové směny, mnohdy musí doručit i 400 balíčků za den, přitom jsou pod dohledem kamer a sledovacích aplikací s GPS. Aby včas splnili předepsané úkoly, často jdou do extrémů - přeskakují pauzy na jídlo nebo dokonce za jízdy močí do lahví.

Související obsah

"Před lety jsem jezdil pro UPS a běžně se mi stávalo, že jsem na konci své trasy našel balíček, který byl zahrabaný a já jsem prostě na trase vynechal jeho doručení. Takže to naprosto chápu," komentoval video jeden z uživatelů.

I další vyjádřili frustrovanému šoférovi podporu. "Pracoval jsem ve fastfoodu a někdy jsem se chodil schovat do velké lednice, abych si podobně ulevil," popsal další. "V Americe se něco pokazilo," shrnul jiný komentář.

Související obsah

Internetový obchod Amazon je jedním z nejziskovějších maloobchodů na světě, vloni vydělal 11,6 miliardy dolarů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události