Agresivní řidič

Šílený útok řidiče náklaďáku. Do fabie narážel tak dlouho, až se převrátila

Šílený útok řidiče náklaďáku. Do fabie narážel tak dlouho, až se převrátila
Zdroj: Policie ČR

Terčem agresivního útoku řidiče náklaďáku se v úterý ráno stala bílá Škoda Fabia na silnici kousek před Libercem. Narážel do ní, až ji vytlačil ze silnice, kde se převrátila na střechu. Jeden člověk se při tom zranil, agresor však z místa ujel, aniž by mu poskytl pomoc. Pátrají po něm policisté.

Nehoda se stala v úterý krátce před sedmou hodinou ráno na rychlostní silnici od Chrastavy na Liberec. Zhruba na 20. kilometru mezi Globusem a čerpací stanicí Shell si řidič náklaďáku vyhlédl bílou fabii. Opakovaně do ní zezadu narážel. "Fabia jedoucí v pravém jízdním pruhu vyjela za pravý okraj komunikace na travnatý pás, na kterém se přetočila na střechu. Zraněna byla jedna osoba. Řidič nezjištěného nákladního vozidla z místa dopravní nehody ujel, aniž by učinil veškerá opatření, která mu ukládá zákon," popsal policejní mluvčí Vojtěch Robovský.

Související obsah

Důvod útoku policisté neznají, po řidiči náklaďáku vyhlásili pátrání. "V této souvislosti žádáme řidiče vozidel projíždějících v uvedenou dobu místem události, nebo řidiče vozidel z druhého směru jízdy, aby o události předali policistům svá svědectví," vyzval Robovský.

Související obsah

Policistům mohou výrazně pomoci záznamy z palubních kamer. "Obracejte se na bezplatnou linku 158 nebo na služebně dopravního inspektorátu v Liberci," dodal mluvčí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Agresivní řidič

Důležité Události