Za volantem

Šílenci nejezdí jen u nás. Řádění agresora skončilo hrůznou nehodou, rozbil se o skálu

Šílenci nejezdí jen u nás. Řádění agresora skončilo hrůznou nehodou, rozbil se o skálu
Zdroj: YouTube: Racerwong.Shooterwong

Pokud se necháte za volantem řídit návalem vzteku, může to dopadnout tragicky. Agresoři ohrožují nejen všechny kolem, ale i sami sebe. Důkazem je nedávná nehoda, která se stala na dálnici u amerického New Yorku. Agresivní řidič tam skončil ve skále. Jen se štěstím přežil.

Že jsou agresivní šílenci fenoménem českých silnic a dálnic? Mnohokrát jsme se přesvědčili, že jich je u nás dost. Na druhou stranu se i v zahraničí najdou pořádní blázni.

Jeden z nich minulý týden způsobil hrozivou nehodu na dálnici poblíž amerického New Yorku. A nakonec se sám stal její obětí.

V nenápadném sedanu Honda Accord se chtěl levým pruhem propracovat vpřed. Jenomže mu v cestě stál pomalejší pick-up Ford F-150 Raptor.

Řidič Hondy tak nejdřív zběsile kličkuje a ohrožuje několik posádek kolem sebe včetně té, která celý incident zaznamenala na palubní kameru a zároveň na mobilní telefon.

Související obsah

​Šofér bílého pick-upu hraje v celé šílené scénce důležitou roli – i on má totiž dost másla na hlavě. Na pokusy o předjetí nereaguje a naschvál nehodlá z rychlého pruhu uhnout. Když se mu Honda nalepí na zadek, dokonce párkrát šlápne na brzdu, což rychlejšího kolegu vydráždí k dalším šílenostem.

Záběry z palubní kamery:

Honda Accord se řítí do odstavného pruhu, kudy podjíždí hned dvě auta najednou, pak se chce napasovat do mezery mezi Ford Raptor a černé SUV v pravém pruhu.

Jenomže řidič Raptoru nehodlá prohrát, a tak šlápne na plyn! Mezera se rychle zmenšuje a Honda se nakonec nevejde…

​Ford těsně uhýbá střetu, sedan se ale ve smyku dostává do nekontrolovaných otáček, které končí nárazem do skály. Honda se o ní rozbíjí v hrozivém saltu, pick-up mizí v dáli.

Autor videa tvrdí, že řidič sedanu nehodu přežil. "Mluvil jsem s policií, řidič je v pořádku. Neznám rozsah zranění, ale mrtvý není," popsal následky nehody.

Tady jsou záběry nehody, které byly pořízeny mobilním telefonem:

vak, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Za volantem

Důležité Události