Autonovinky

Nová Škoda Vision 7S. Prohlédněte si revoluční rodinný elektromobil do detailů

Automobilka Škoda Auto v úterý představila revoluční změnu v designu nových aut. Reprezentuje ji studie sedmimístného elektromobilu Vision 7S. Nyní máte možnost prohlédnout si ji do detailů v úvodním videu i v obsáhlé galerii na konci článku.

Díky baterii o kapacitě 89 kWh nabízí studie Vision 7S dojezd více než 600 km a je schopna rychlého nabíjení výkonem 200 kW. Tyto parametry jasně ukazují technické možnosti, které modulární platforma pro elektromobily nabízí. Interiér ukazuje budoucnost individuální mobility.

Trend určují různé konfigurace interiéru vhodné pro různé situace, dětská autosedačka na středové konzole a velmi intuitivní ovládání velké otočné centrální obrazovky," představuje novou studii člen představenstva společnosti Škoda Auto Johannes Neft, který je odpovědný za oblast technického vývoje.

​Vision 7S je ukázkou nového designového jazyka značky, který se má vyznačovat robustním vzhledem, funkčností a autentičností. Je také první škodovkou s matnou barvou karoserie.

Více o Vision 7S najdete zde:

Související obsah

​Nový design a nová identita má Škodovku výrazněji odlišit od ostatních značek koncernu VW.

"Vision 7S je předzvěstí nového designového jazyka značky Škoda, který v příštích letech zavedeme do celého produktového portfolia a s nímž se ještě více zaměříme na oslovování zákazníků. Posouváme tak značku Škoda na novou úroveň, abychom ji přizpůsobili novým potřebám a očekáváním našich zákazníků, pokud jde o uživatelskou zkušenost, konektivitu a celou cestu zákazníka," dodal člen představenstva za oblast prodeje a marketingu Martin Jahn.

Související obsah

​Do roku 2026 chce Škoda Auto v novém stylu uvést na trh hned tři elektromobily. Kromě velkého rodinného modelu vycházejícího ze studie Vision 7S také model z kategorie malých vozů a kompaktní SUV. Chce přitom zachovat vyvážený poměr ceny a hodnoty.

vak, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události