Za volantem

Řidička ujela 30 metrů po kolejích. Výmluvou šokovala policisty

Řidička ujela 30 metrů po kolejích. Výmluvou šokovala policisty
Zdroj: Policie ČR

Dopravní policisté z Ostravy nevěřili vlastním očím ani uším. Minulý týden museli řešit kuriózní nehodu – mladá řidička uvázla se svým vozem Škoda Fabia na tramvajových kolejích přímo u nástupiště v Dolních Vítkovicích. Její vysvětlení bylo opravdu podivuhodné.

"Já jela podle navigace." Tak se snažila 21letá řidička vysvětlit policistům, proč se svým autem skončila uvězněná na tramvajových kolejích v Ostravě.

"Jak sama uvedla mužům zákona, měla jet po ulici Ruská, kdy sledovala navigaci, která jí řekla, aby odbočila, tak ji poslechla a jela rovnou po kolejích až do místa, kde se auto zaseklo," popsala kuriózní nehodu policejní mluvčí Eva Michalíková.

Zdroj: Policie ČR

​Incident se stal minulý čtvrtek večer. Žena se svou fabií uvázla v tramvajovém kolejišti u zastávky Dolní Vítkovice. Předtím po kolejích ujela zhruba 30 metrů.

Naštěstí se nikomu nic nestalo. Auto z kolejiště vytáhli hasiči, ale provoz musel být pochopitelně přerušen.

Související obsah

​Test na alkohol i další návykové látky měla mladá žena negativní. "Muži zákona situaci vyřešili s řidičkou uložením pokuty příkazem na místě. Dále jí doporučili, aby příště navigaci tolik nevěřila a přesvědčila se, zda jede po silnici," dodala policejní mluvčí.

vak, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Za volantem

Důležité Události