Doporučujeme

Huracán Spyder s vizáží zjizveného rváče dá stovku za 2,7 s!

Huracán Spyder s vizáží zjizveného rváče dá stovku za 2,7 s!

Firma DMC, specializovaná na extrémní tuning exkluzivních supersportů, představila svou nejnovější kreaci, pojmenovanou Huracán Edizione-GT Spyder.

 Dvakrát přeplňovaný desetiválec Huracánu doznal razantní přestavby, zahrnuté v kitu DMC Stage 4. Nejde jen o úpravy systému přeplňování, ale také o adekvátní zesílení namáhaných komponentů i převodovky. Výsledné parametry jsou stejně dráždivé, jako strašidelné: radikální otevřený Huracán od DMC dává 1100 koní a 1000 Nm točivého momentu, přičemž zrychlení 0-100 km/h se podle úpravce zkrátilo ze 3,4 sekundy na neuvěřitelných 2,69 sekundy! Maximální rychlost pak narostla ze sériových 324 na 354 km/h.

Stejně extrémní jako výkony Edizione-GT je i aerodynamický bodykit. DMC vyvinulo nový přední nárazník s integrovanými křidélky na bocích, zvýraznilo boční prahy a optimalizovalo zadní difuzor, ale nejjasnějším identifikačním znakem je masivní zadní křídlo, inspirované legendárním Lamborghini Countach. Křídlo je nastavitelné ve třech polohách, jež výrobce rozlišuje jako GT, Cruise a Fun. Závodit s touhle modrou bestií asi nemá cenu...


TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události