Na okruhu

Geniální konstruktér Horacio Pagani ukázal pár aut ze svojí sbírky

Geniální konstruktér Horacio Pagani ukázal pár aut ze svojí sbírky

Horacio Pagani staví jedny z nejlepších supersportovních aut na světě. Ale to mu nijak nebrání v tom, aby ve své garáži parkoval i auta jíných značek.

U člověka, který staví jedny z nejlepších supersportovních aut na světě, tak nějak předpokládáte, že bude mít vkus. Ale nemohli byste se divit, kdyby úzkostlivě tajil, že jezdí i jinými auty, než těmi svými. Jenže Horacio Pagani si je tak jistý v kramflecích a zároveň má takový nadhled, že si úplně v pohodě dovolil přijet na okruh Misano na akci Festival Porsche hned se třemi auty německé provinience a tam jim dát pořádně za uši.

Staňte se naším fanouškem na facebooku

Doporučujeme: 10 nejlepších silnic na světě

Tím nejlevnějším a zároveň posledním přírůstkem v garáži je Cayman GT4, o kterém se říká, že je to nejvíc řidičské Porsche současnosti a dost možná jedno z nejlepších aut vůbec. Pak vytáhl z garáže již legendární Carreru GT, jejíž motor pochází z dílen Porsche Motorsport a pak vyvětral i hybridní Porsche 918, které je rekordním autem z Nordschleife. Když se podíváte na video, zjistíte, že Horacio Pagani umí auta nejen navrhovat i vyrábět, ale taky řídit...
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události