Hyundai

Hyundai i30 už má cenovku. Předčasně ji propálil jeden z prodejců

Hyundai i30 už má cenovku. Předčasně ji propálil jeden z prodejců

Třetí generace Hyundai i30 je jednou z těch nejočekávanějších novinke letošního roku. A přestože oficiálně nebyla jeho cena ještě zveřejněna, tak my už ji víme.

Podle vašich ohlasů na články je Hyundai i30 jeden z těch modelů, který vás opravdu zajímá. Když jsme přinesli jeho podrobné představení, nebo jsme psali o chystané sportovní edici, bylo okamžitě cítit to očekávání.

Nyní pro vás víme to nejdůležitější, cenu. Přestože oficiální ceníky ještě zveřejněnny nebyly, tak jeden z prodejců prozradil, že i30 přijede na trh ve speciální zaváděcí sérii Symbol. Za 399 900 Kč dostanete auto s litrovým přeplňovaným motorem s výkonem 120 koní a bohatou výbavou zahrnující vyhřívání sedaček i volantu, šest airbagů, systém sledující zda neplánovaně neopouštíte jízdní pruh, dešťový a světelný senzor, tempomat, systém pro varování před čelním nárazem...  Za 489 900 Kč pak bude i30 Symbol s naftovým turbodieselem, ale ten má pak ještě lepší výbavu, ve které nechybí takové věci jako LED světlomety, automatická klima nebo navigace.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Hyundai

Důležité Události