Ford Focus

Bude nový Ford Focus vypadat takto? A má být víc zaměřen pro řidiče!

Bude nový Ford Focus vypadat takto? A má být víc zaměřen pro řidiče!

Začátkem roku 2018 bysme se měli dočkat nového Fordu Focus. Designové studio RMcardesign zkusilo podle špionážních fotek udělat studii. Co vy na to?

Je jisté, že nový Focus bude veřejnosti představen nejpozději na jaře 2018, možná už uvidíme letos na podzim první nástřel. Design by měl vycházet z modelu Edge, ale hlavně, nový Focus sice bude dál globálním autem, tedy jeden model pro celý svět, ale měl by být víc řidičtější, vždyť úplně první generace patří pořád mezi nejpovedenější předokolky všech dob. Ford se totiž s aktuálním verzí Focusu úplně netrefil do zájmu evropských zákazníků, vždyť čísla hovoří jasně: v roce 2001 bylo na starém kontinentě prodáno přes 543 tisíc aut, předloni to bylo jen 232 000 aut. A ten sešup dál pokračuje. 

DOPORUČUJEME: Videotest - Ford Focus ST Line


Čtvrtá generace by sice měla stát dál na aktuální platformě, ale naladění podvozku má být víc podle evropských řidičů. Tedy lehce tužší podvozek a vylepšené řízení. Hatchback tady bude mít o kus víc místa na zadních sedadlech a větší kufr, podobné změny čekají i kombík. Pro řidiče toužící po vyšším provedení ve stylu crossoverů bude určena verze Active, která kromě vyšší světlé výšky bude mít i lehký designový paket spočívající ve výraznějším oplastování.


STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU

Nové budou i některé pohonné jednotky, kromě plug-in hybridu se počítá také s čistým elektromobilem. No a vůbec poprvé se v běžných modelech objeví pohon všech kol - aktuální provedení Focusu RS už ho má.

DOPORUČUJEME: Ford ukázal závodní Fiestu WRC. Je nádherná!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události