Volkswagen

Nejluxusnější Volkswagen už má cenu. Koupili byste si ho?

Nejluxusnější Volkswagen už má cenu. Koupili byste si ho?

Kolik peněz byste dali za lepší Passat? Milion? Na nejsilnější 280koňovou verzi vám to stačit nebude, ale čtyřválec 1,5TSI za něj pořídíte a zbyde i na výbavu.

Kolik peněz byste dali za lepší Passat? Milion? Na nejsilnější 280koňovou verzi vám to stačit nebude, ale čtyřválec 1,5TSI za něj pořídíte a zbyde i na výbavu, ten bude stát 890 900 Kč.

Všechno o Arteonu najdete na videu z Ženevy!

Aktuálně si už Arteon můžete objednat i v ČR. Zatím s oběma nejvýkonnějšími motory TSI (280 koní) a Bi-TDI (240 koní), a to za 1 319 900 Kč (TSI, pohon všech kol, DSG) nebo 1 313 900 Kč (Bi-TDI, taky jako čtyřkolku s DSG). Výpis výbavy je dlouhý jak rodokmen drahého psa, takže jen telegraficky to nejdůležitější: digitální panel přístrojů Active Info Display, adaptivními předními světlomety LED, couvací kamera, navigační systém „Discover Media“, asistent pro rozpoznávání dopravních značek, třízónová klimatizaci „Air Care Climatronic“ včetně senzoru kvality vzduchu a filtru alergenů, sedadlo řidiče ErgoComfort a čalounění sedadel kombinací Alcantary a kůže.


STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU

Postupně se nabídka motorů i výbav patřičně rozšíří. V květnu přibude 150koňový naftový dvoulitr za 1 055 900 Kč, ale taky 190koňové TSI. O prázninách pak 190 koňový turbodiesel ve spojení s pohonem všech kol. Základní 150koňový motor 1,5 TSI bude až v říjnu.


DOPORUČUJEME: Testujeme pro Vás! Kodiaq, Suzuki S-Cross, Bentley Continental, Peugeot 2008... a spousta dalších aut!


TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události