BMW

POTVRZENO: BMW vyrobí ultimativní verzi M2 GTS!!!

POTVRZENO: BMW vyrobí ultimativní verzi M2 GTS!!!

Výkon 450 koní, karbonové díly, nižší hmotnost... To zní dobře, ne? Ale tím to nekončí, bude i verze CS!

Tato informace je neoficiální a tajná. Nicméně je potvrzena ze dvou na sobě nezávislých zdrojů BMW a proto vám říkáme, abyste začali šetřit. BMW totiž opravdu vyslyší volání fanoušků a postaví ultimativní verzi M2 GTS.


DEJTE NÁM LAJK NA FACEBOOKU, JEDEME V TOM S VÁMI!

Každý, kdo umí trochu kroutit volantem, vám řekne, že M2 je lepší než M4. Tedy alespoň ve standardním provedení. M2 se prostě mimořádně povedla a připomíná nám, že v BMW pořád pracují lidé, kteří ví, jak má vypadat sportovní kupé a ne opulentní hračka pro bohaté. Ale GTS? Na něj jsme si ani nepomysleli, protože tohle auto by mohlo kanibalizovat M4, která dělá radost hlavně mnichovským účetním. Jenže ona opravdu bude! V roce 2019, jen omezená série, určitě bude stát majlant, ale co, hlavně že ji vyrobí!


DOPORUČUJEME: BMW 440i ve smyku na okruhu v Mostě!

Začněme tím nejdůležitějším M2 GTS bude mít motor z M4, tedy šestiválec S55. Výkon bude 450 koní a podvozek dodá KW, obojí striktně nastavené pro rychlou jízdu. Vůbec celé auto bude hardcore... Agresivní bodykit, velké křídlo, zadní sedadla pryč, karbonová střecha a asi i kapoty, v příplatkové výbavě byste mohli najít rám, hasicí systém a odlehčený setrvačník. Prostě tradiční recept, jak postavit řidičské auto. 


Bude i verze CS

Zní to draze, že? Nepochybujeme, že M2 GTS drahá opravdu bude, a a tak s povděkem kvitujeme zprávu, že by měla vzniknout i levnější verze CS! I ta bude mít motor S55, ale vyladěný na 410 koní, a neměla by být tak hardcore. A pozor, tady je termíén uvedení na trh už březen 2018! 

VZKAZ DO BMW - MÁME OPRAVDOVOU RADOST!

DOPORUČUJEME: 10 nejlepších automobilových reklam. Která se vám nejvíc líbí?

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události