Škoda

Policejní škodovky jezdí po celém světě. Podívejte se kde. GALERIE

Policejní škodovky jezdí po celém světě. Podívejte se kde. GALERIE
Zdroj: archiv

Škodovka aktuálně prodává svoje auta ve 102 zemích na světě a hodlá ještě posílit. V některých zemích můžete vidět škodovky i ve službách policie.

Škodovky mají po celém světě pověst robustních, spolehlivých a prostorných aut za přijatelnou cenu. Hlavní heslo automobilky, za dobrou cenu kus auta navíc, oslovuje i policejní složky některých států. Zkusili jsme dát dohromady přehled zemí, kde policejní škodovky jezdí. Pobavilo nás pak, když jsme našli Octavii ve hře GTA (Grand Theft auto), a to včetně interiéru. Pravda, hrabat zadní kola u Octavie uvidíte asi jen tady, ale až na jízdní vlastnosti je Octavia ve hře věrná originálu.


STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU

To, že škodovka opanovala český trh je logické, i když aktuálně se hodně začal snažit i Hyundai (čtěte zde), podobné je to i se Slovenskem. Ale policejní Octavie, Fabie a Rapidy můžete potkat i jinde. A to nejen v Evropě... Jezdí v Izraeli, Indii i Turecku. Česká škodovka s tím nemá nic společného, za vším vždy stojí místní dovozce a to jakou dokáže udělat nabídku. Škodovky se však těší oblibě i u dalších státních složek, často jsou vidět i jako servisní vozidla, pořadatelská auta a podobně.


DOPORUČUJEME: Kodiaq, který vám může zachránit život. Podívejte se jak vypadá.

Lze předpokládat, že policejních škodovek ve světě přibude. Správně, hledejte za tím model Kodiaq. Ten by mohl vyhovět všem policejním složkám, které hledají auto i pro případné použití v lehkém terénu, přičemž tento požadavek se v tendrech objevuje čím dál častěji. A ten, kdo viděl Kodiaq upravený jako záchranářské auto, vám jen potvrdí, že použití tohoto modelu může být opravdu všestranné.


DOPORUČUJEME: Škodovka zuří, Policie ČR bude používat Hyundaie. Dostala slevu 72 procent!

A CO VY? POTKALI JSTE POLICEJNÍ ŠKODOVKY NĚKDE PO SVĚTĚ? POŠLETE NÁM FOTKY, VYBEREME Z NICH TY NEJLEPŠÍ A ZVEŘEJNÍME JE. JEDEN Z VÁS SE PAK S NÁMI ZÚČASTNÍ I NATÁČENÍ NA AUTODROMU V MOSTĚ!
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události