Porsche

Zabiják řidičů prozrazen. Widowmaker znamená OVDOVOVAČ!

Zabiják řidičů prozrazen. Widowmaker znamená OVDOVOVAČ!
Zdroj: Porsche

Předchozí generace budily hrůzu a hned ta úplně první dostala přezdívku Widowmaker, tedy Ovdovovač. Spousta výkonu a pohon zadních kol se totiž stalo osudným pro mnoho řidičů. Ta nová si ji bezpochyby zaslouží taky!

Porsche původně vznik téhle tisícikusové série tutlalo, ale nakonec už tady máme fotky, které unikly ještě před premiérou. Paradoxní je, že jak už to u Porsche bývá zvykem, zákazníci skládali zálohy, aniž by se vůbec vědělo, jestli nějaké auto bude, jaké bude mít parametry, nebo dokonce jak bude vypadat.


MÁTE RÁDI AUTA? ZAPARKUJTE (SMYKEM) U NÁS NA FACEBOOKU!

Přestože zatím nebyly oficiálně potvrzeny technické údaje, tak níže uvedené nebudou daleko od pravdy - máme dobré zdroje. GT2 RS bude mít motor z verze Turbo, tedy boxer z 3,8 l, ale s většími turby, upraveným sáním i výfukovým systémem, jiné bude vstřikování, písty a samozřejmě chlazení. Výkon bude buď 700 nebo 740 koní a auto by mělo mít minimálně dvě nastavení řídící jednotky. Zadní kola budou poháněna přes převodovku PDK s pádly podl volantem, zrychlení na stovku proběhne pod tři vteřiny a maximální rychlost 340 km/h taky bude stačit k tomu, aby to řidiče v případě něhody ani moc nebolelo... Prostě Ovdovovač se vším všudy!


DOPORUČUJEME: Crashtest který vstoupí do dějin - Porsche 911 GT3 proti zdi!

Můžete namítnout, že sedm milionů je za smrt příliš mnoho, ale nemusíte se tím nijak zvlášť trápit, protože téměř všechna auta už jsou vyprodána, i když oficiálně vlastně ještě neexistuje... Ale vypada zatraceně dobře, co? 


DOPORUČUJEME: 5 nejlepších konceptů Porsche! Který z nich byste si vybrali?

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události