Lada

Ruská Lada postavila kombík ve stylu Audi Allroad. Stojí 280 tisíc

Ruská Lada postavila kombík ve stylu Audi Allroad. Stojí 280 tisíc
Zdroj: Lada

Ruská automobilka Lada představila nový kombík Vesta SW. A rovnou udělala i dnes tolik moderní oplastovanou verzi ve stylu Audi Allroad. Ta se jmenuje Vesta Cross a prodávat se začne od září.

Ruská automobilka před pár měsíci představila nový sedan a nyní se pochlubila s verzí kombi. To je dlouhé 4,4 m a vlastně vypadá i docela moderně, asi lépe, než by si kdokoliv myslel. Oplastovaná verze Cross pak jezdí na podvozku zvýšeném o 2,5 cm, ale jestli jste doufali ve verzi s pohonem všech kol, pak máte smůlu, motory pohání jen přední kola, o čtyřkolce se tisková zpráva nezmiňuje.


DOPORUČUJEME: Video z Ruska! Můžete řídit jako pánbůh, ale když proti vám jede šílenec na motorce, pak nemáti šanci.

Stejně jako v případě sedanu, tak i kombíky budou pohánět dva benzínové motory, přesně to je 106koňová šestnáctistovka a 122koňový dvoulitr. Turbodiesel v nabídce zatím chybí. Zatímco sedan startuje na ceně v přepočtu 210 tisíc korun, tak kombík je o 40 tisíc dražší a verze Cross pak přijde na 280 tisíc. Ale počkat... V přepočtu? Ano, má to háček, Lada už nemá v ČR oficiální zastoupení, a tak byste si ji museli nechat přivézt.


DOPORUČUJEME: Sami si postavili zběsilého žigulíka, který jezdí 300 km/h!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události