Doporučujeme

Volume doprava! Takhle jezdí nové Ferrari pro vyvolené

Ferrari připravuje další verzi bájného FXX pro hrstku vyvolených. Testovací speciál bude mít techniku z LaFerrari a výkon by mohl atakovat 1200 koní.

Postavili jich jen 32 kusů a lidé si je koupili aniž by je někdy předtím viděli, nebo je dokonce řídili... Ano, tak velké očekávání měli zákazníci od Ferrari FXX K, což je vlastně závodní auto, které ale oficiálně závodit nesmí. Jde o volné ježdění pod záštitou Ferrari, které auto zákazníkům kompletně servisuje. Ve světových závodních sériích byste ho tedy hledali marně, což je škoda, protože by nás všechny zajímalo, jak tenhle speciál postavený na základech LaFerrari vlastně funguje a jak je ve skutečnosti rychlý... A teď už se připravuje jeho pokračování, FXX K Evoluzione!


DOPORUČUJEME: Podívejte se, jak se vyráběl model F40, nejlepší Ferrari všech dob!

Přestože Ferrari neprozradilo vůbec nic, video z testovacího okruhu Fiorano je víc než vypovídající a FXX K Evoluzione skutečně bude! I v tomto případě bude mít dvanáctiválec 6,3 l spřažený s elektromotorem, a tak systém KERS z formule 1. Zákulisní informace hovoří o výkonu až 1200 koní a vylepšené aerodynamice, ale to jsou jen dohady... Jisté je jen to, že ZVUK má tohle auto skutečně ohromující! VOLUME DOPRAVA!!!

DOPORUČUJEME: Svět se zbláznil, Ferrari bude vyrábět SUV...

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Doporučujeme

Důležité Události