Doporučujeme

Vyhrajte lístky na první závody Most Historic Grand Prix

Vyhrajte lístky na první závody Most Historic Grand Prix
Zdroj: Autodrom Most

Velká soutěž o vstupenky na závody v Mostě! Jde o první ročník závodů veteránů a deset z může vyhrát dva lístky.

Tohle je vaše příležitost! O příštím víkendu 12. až 14. května se na mosteckém autodromu, kde natačíme naše hotlaps, jede premiérový závod veteránů Most Historic Grand Prix. A nyní vám nabízíme možnost vyhrát volné vstupenky, stačí správně odpovědět na soutěžní otázku.


KDO BUDE SPECIÁLNÍM HOSTEM VE VZDUCHU PŘI ZÁVODECH MOST HISTORIC GRAND PRIX?


DOPORUČUJEME: Zapište si do diáře datum 12-14.5., v Mostě se jedou závody veteránů!

Připomínáme, že hlavním závodem Most Historic Grand Prix bude FIA Lurani Trophy, což je závod monopostů formule Junior z padesátých a šedesátých let o titul mistra Evropy. Mezi další taháky patří Historic Grand Prix Cars Association, což je závod pro vozy velkých cen z let 1930 - 1960 a z let 1961 – 1965; britské vozy Grand Turismo pak diváky potěší v závodě Triumph Competition and British HTGT. Starší generace pak jistě zavzpomíná při závodě ADAC HAIGO na formulové i cestovní vozy bývalého Poháru míru a přátelství socialistických zemí, a to formule Easter, Mondial a cestovní vozy značek Škoda, VAZ Žiguli, Melkus nebo Trabant. Součástí závodů pak bude i výstava veteránů...


DOPORUČUJEME: Součástí závodního víkendu veteránů bude i akrobatická show


Vaše odpovědi, prosím, pošlete do 9.5. na mailovou adresu [email protected], společně s Vaším jménem, adresou a telefoním číslem. Vstupenky budou k vyzvednutí na recepci TV Nova.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události