Nehoda

Nejpitomější hromadná nehoda historie? Tohle je jasný favorit!

Jak je možné, že se na silnici semele podobně hloupá nehoda? Může za to jen shoda okolností, nízký tlak nebo náhodná koncentrace úplně marných řidičů na jednom místě? Podívejte se na video a pak se rozhodněte, jestli se smát, nebo plakat.

Záběry zveřejněné na sociální síti reddit ukazují neuvěřitelnou koncentraci pitomců za volantem. Během několika vteřin se do jedné nehody přimotá hned pět aut. Úplně zbytečně.

Podle registračních značek se nehoda se stala v Rusku, video bylo zveřejněno už před pár měsíci, teď na něj upozornil motoristický web Jalopnik.com. Opravdu stojí za to, se na záběry podívat. Alespoň zjistíte, čeho jsou lidé za volantem schopni.

Související obsah

Všechno odstartuje sklápěčka, která blokuje jeden pruh silnice. Osobní auto, ve kterém vše natáčí kamera, se chce náklaďáku vyhnout, ale při předjíždění ho trefí. Tím zablokuje kompletně celou silnici.

Několik šoférů si manévr řidičky “uznale“ prohlíží, tím to ale nekončí, spíš začíná...

Místo střetu začne mimo vozovku objíždět žlutá dodávka, další řidička v protisměru se ve stejný okamžik rozhoduje, že se radši otočí. No a šofér v bílé škodovce začíná couvat.

Co se děje dál, to vypadá jak z nepovedené komedie.

"To muselo být naplánované. Není možné, aby se tolik idiotů náhodou potkalo na jednom místě, aby předvedli tohle zpomalené demoliční derby," komentuje video jeden z uživatelů redditu.

Související obsah

Další s nadsázkou navrhují karanténu a očkování pro všechny účastníky nehody, aby se nákaza nešířila dál. Jiní srážku trefně označují jako novodobou ruskou ruletu.

Jedinou pozitivní věcí je, že se při nehodě nikomu nic nestalo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události