Vybrždění

Šíleného vybržďovače řeší policie. Lidé mají o trestu jasno!

Mostečtí policisté už se zabývají případem agresivního vybržďovače, který na silnici mezi Bílinou a Chomutovem ohrožoval několik řidičů. Vše zachytila palubní kamera v autě muže, který stál na začátku konfliktu s vybržďovačem.

Všechno začalo na kruhovém objezdu jedním zatroubením. Z toho, co následovalo pak, ale mrazí. Řidič s firemním autem, které má středočeskou registrační značku, začal vybržďovat posádku auta za ním. Několikrát dokonce zastavil provoz, vyběhl z vozu a bouchal do okna jednoho z aut.

Vyděšený řidič se snažil ujet, jenže agresor ho pokaždé předjel a znovu šlápl prudce na brzdu. Dokonce zastavil napříč pruhy, které přejel smykem přes ruční brzdu. Potom ohrožoval i další řidiče nebezpečným předjížděním a rychlou jízdou.

Nakonec ho zastavila až přivolaná policejní hlídka. Vše zachytila palubní kamera vybržďovaného vozu. Případ zvedl vlnu negativních komentářů i na sociálních sítích. Lidé by šoférovi okamžitě odebrali řidičák nebo by byli pro jeho několikaletý pobyt ve vězení.

Související obsah

Řidičské psychotesty by podle některých měli absolvovat všichni řidiči. Mnoho uživatelů také tvrdí, že už se někdy s podobným případem sami setkali. Video už má k dispozici policie, která teď začala celý případ vyšetřovat.

Jan Mareš/epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události