Mercedes

Příběhy z crashtestů: Mercedes představil vtipná videa s figurínami

Mercedes-benz představuje dva nové hrdiny. Zapomeňte na akční postavičky, které znáte z komiksových filmů. Fred a Tommy jsou testovací figuríny, jejichž hlavní zbraní je humor.

Jak probíhá takový obyčejný den dvou testovacích figurín v crashtestovacím středisku, se rozhodla ukázat automobilka Mercedes-benz. V krátkých filmových skečích, které vychází každou neděli, představuje nevšední hrdiny Freda a Tommyho.

Zatímco Tommy je nováčkem v branži, Fred už pár crashtestů zažil. Mladý Tommy si nadšeně užívá veškerá bezpečnostní opatření, které nejnovější mercedes nabízí, Freda naopak pěkně štvou. "Jsem testovací figurína! Miluju bouračky,“ prohlásí při testu brzd Fred. 

Související obsah

Ve videích dojde také na rozhovor mezi Fredem a samotným mercedesem. "Mám tě ráda Frede, ale nejsem si jistá tím knírkem,“ okomentuje mercedes Fredův knírek z lepicí pásky.

Automobilem, ve kterém Fred a Tommy zažívají slovní přestřelky, je Mercedes-Benz EQC, tedy nový elektromobil o výkonu 300 kW, který umí zrychlit z 0 na 100 km/h za 5,1 sekundy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události