Hyundai

Po Česku se tajně prohání nové SUV. Podívejte se, jak bude vypadat

Po Česku se tajně prohání nové SUV. Podívejte se, jak bude vypadat
Zdroj: Lukáš Kozel

V maskovacím nátěru se po dálnici D1 v sobotu proháněl nový Hyundai Tuscon. Když posádka vozu spatřila fotoaparát v zádech, řidič prý šlápl na plyn a ujel. Auto se má v Evropě začít prodávat až na konci roku.

Z fotografií, které redakci TN.cz poslal čtenář, se dá nové SUV automobilky Hyudai zřetelně rozpoznat. Navzdory tomu, že s ním zaměstnanci vyrazili na testovací jízdu v maskovacím nátěru, aby šlo zachytit co nejméně detailů.

Hyundai má totiž fabriku v frýdecko-místeckých Nošovicích. Nový tuscon se podařilo zachytit na dálnici D1 ve směru na Brno. "Jak mě viděli, tak rychle sešlápli plyn a ujeli," popsal čtenář.

Auto se v mateřské Jižní Koreji začalo prodávat už v září, na evropské trhy se dostane až na konci roku. O výrobu se starají právě v Nošovicích.

Související obsah

Nový Hyundai Tuscon má oproti předešlé generaci úplně nový design. Revolucí má být i nabídka motorů, výrobce bude vůz nabízet jako benzinový nebo naftový mildhybrid nebo jako full-hybrid a plug-in hybrid.

Bezpečnost zajistí sedm airbagů, vylepšená funkce automatického brždění nebo asistent pro jízdu na dálnicích. Samozřejmostí je multimediální systém s nenovějšími funkcemi.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události