Za volantem

Tomu se říká karma! Řidič osobáku chtěl vyučit kamioňáka, trest přišel okamžitě

Tomu se říká karma! Řidič osobáku chtěl vyučit kamioňáka, trest přišel okamžitě
Zdroj: Only Way Is Dutch / Facebook

Že je policie málokdy tam kde by zrovna byla potřeba? Tenhle případ z francouzské dálnice ukazuje přesný opak - policisté na motorkách byli přesně tam, kde měli být. Agresivního řidiče vyhmátli přímo při činu.

Kamioňák jásá radostí. Škodolibou radostí, nutno dodat. Řidič osobáku, který ho ohrožoval, totiž právě dostává zasloužený trest.

Na záběrech z dálnice poblíž Paříže je krásně vidět agresivní reakce šoféra osobáku, kterou dobře známe i z českých silnic a dálnic.

Nejspíš se mu nelíbila pomalá jízda kamionu, tak ho předjel a zařadil se přímo před něj. Pár centimetrů před kabinu. Nebrzdil, jen dal nohu z plynu, ale stačilo to.

Kamioňáci dobře ví, jak je tohle počínání nebezpečné. Těžko mohou ve zlomku vteřiny svůj naložený kolos zabrzdit. I šofér, který záběry pořídil, se pochopitelně vzteká, troubí. A pak přijde pomsta…

Zleva se zjevuje dvojice policistů na motorkách, kteří chování agresora v osobáku dobře viděli. A k jeho velké nelibosti ho rovnou směřují na sjezd z dálnice, kde ho velmi pravděpodobně čeká pořádná pokuta.

"Magnifique! Magnifique!" křičí francouzský kamioňák, chválí práci policie a tetelí se radostí. Dokonce si znovu zatroubí, tentokrát posměšně.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události