Zábava

Muž má ostudu kvůli vánočnímu stromku. Neudělejte stejně hloupou chybu jako on!

Muž má ostudu kvůli vánočnímu stromku. Neudělejte stejně hloupou chybu jako on!
Zdroj: TikTok/@taypa4227

Chystáte se na nákup vánočního stromečku? A chcete ho převážet na autě? V tom případě si dejte dobrý pozor, abyste neudělali stejně hloupou chybu jako muž z videa zveřejněného na sociální síti TikTok.

Tohle video vás určitě pobaví a zároveň může sloužit jako varování. Až budete na střechu svého auta přivazovat vánoční stromeček, rozhodně si vzpomeňte na tohoto muže.

Majitel luxusního BMW X5 má totiž ostudu na sociálních sítích kvůli takové malé chybce, kterou při poutání stromku udělal.

Když vázal strom na střeše, protáhl provaz pootevřenými okny svého SUV. V tu chvíli začíná zmíněné video ze sociální sítě TikTok. Jeho autorka totiž dobře tušila, co bude následovat.

Související obsah

​Muž při pečlivém motání jaksi zapomněl, že bude muset do auta taky nastoupit. Chybu si uvědomil až ve chvíli, kdy měl celou práci za sebou a chtěl otevřít dveře na straně řidiče.

Kvůli utaženému provazu se mu to pochopitelně nepodařilo a převazovat celý strom se mu nechtělo. Takže potupně musel nastoupit kufrem. Snažil se to dělat hrozně nenápadně, ale moc se mu to tedy nedařilo. Podívejte se sami:

@taypa4227

?? #christmastreefail #ownit

♬ original sound - Taylor Papa

Podle autorky videa pak muž zůstal v kufru a za volant přesedla jeho žena, kterou předtím nechtěně uvěznil na místě spolujezdce. "Když odjížděli, mávali jsme," napsala pobaveně autorka videa.

Jaké z toho vyplývá ponaučení? Když už budete stromeček přivazovat ke střeše a provlékat provázek autem, otevřete si nejdřív dveře. Aspoň u řidiče.

Související obsah

​Odborníci každopádně podobný způsob převážení stromku nedoporučují. Pro převoz existuje pár zásadních pravidel, které je dobré dodržet. "Přesto to nejeden motorista v předvánočním shonu a nervozitě ignoruje. Tím nejmenším následkem je pomlácený interiér vozu nebo stromeček, který sletí ze střechy před vůz a který jeho vlastní majitel přejede. A jde se znovu kupovat nový." popisuje mluvčí ÚAMK Igor Sirota.

Jak správně postupovat? A co vám hrozí, když strom neupevníte správně? Čtěte zde:

Související obsah

vak, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události