Volkswagen

Facelift pro VW Golf. Už brzy! Co bude mít společné s BMW?

Facelift pro VW Golf. Už brzy! Co bude mít společné s BMW?

Mluvilo se o tom, že facelift sedmé generace Volkswagenu Golf se objeváí už na autosalonu v Paříži, ale tam jsme ho vyhlíželi marně. Takže kdy už to bude?!

No nejspíš velmi brzo, zdá se, že rozhodně o kus dřív než v únoru na autosalonu v Ženevě. Některá zahraniční média spekulují, že to bude začátek listopadu, někdo tvrdí, že dokonce třeba už přiští týden. Tak uvidíme.
Staňte se naším fanouškem na facebooku.


V designu auta moc změn nečekejte, snad jen nové přední a zadní lapmy a upravené nárazníky, ale pod kapotou se toho bude dít spousta. Podle britského časopisu Autocar by měla být vlajkovou lodí verze plug-in hybridní verze GTE s elektromotorem a přeplňovaným benzínovým čtyřválcem zároveň. Výkon by měl být 218 koní. Podle Autobildu by měla být přepracovaná i čistě elektrická verze e-Golf, která by měla mít dojezd až 300 kilometrů - EHM. A adaptivní tlumiče DCC mají mít výraznější rozdíly v nastavení jednotlivých režimů. 

Doporučujeme: Audi končí s výrobou elektrického supersportu

Tou proklamovou společnou věcí s BMW by pak měl být nový displej palubního počítače s úhlopříčkou 9,5 palce, který by měl zvládat ovládání gesty podobně jako sedmičková nebo čerstvě představená pětková řada. Stane se z Golfu definitivně luxusní automobil?
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události