Renault

Špionáž: Toto je nový Mégane R.S. Jak se vám líbí?

Špionáž: Toto je nový Mégane R.S. Jak se vám líbí?
Zdroj: Facebook

Renault neuhlídal svůj nový Mégane R.S. Představil sice maskovaný prototyp v Monaku, ale pak unikly ostré fotky přímo z fabriky!

Předchozí generace Méganu R.S. patřila mezi nejlepší hothatche na světě a mnozí řidiči podstatně silnějších sportovních aut měli pokažený den, když je tato ostrá předokolka smazala na Nordschleife, nebo nějakém jiném závodním okruhu. A na okresce? Tam byl Mégane R.S. opravdový zabiják! Jenže konkurence nespí, a tak i Renault připravil novou generaci svého kapesního sporťáku. A vypadá sakra dobře!


DOPORUČUJEME: Renault přivezl do Monaca maskový Mégane R.S. Prodávat se začne na konci roku.

Auto už jsme viděli, ale vždy v maskování. Fotky předsériového modelu však unikly na internet, takže premiéra se koná o měsíc dřív, než Renault plánoval. Mégane R.S. má nafouklé blatníky a obrovský zadní difuzor, rozhodně však nevypadá tak dramaticky, jako třeba nový Civic Type-R. Jaký motor je však pod kapotou zatím nevíme. Mohla by to být přeplňovaná osmnáctistovka z nové Alpine, ale slyšeli jsme i něco o dvoulitru... Každpádně výkon bude 300 koní a Mégane R.S. bude mít i řiditelnou zadní nápravu. Jo, tohle bude (opět) zbraň!

DOPORUČUJEME: Toto je nová Alpine A110, má 300 koní a muší váhu! Má se Porsche Cyaman bát?


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události