BMW

BMW neuhlídalo novou M5. Nevadí, vypadá dobře!

BMW neuhlídalo novou M5. Nevadí, vypadá dobře!
Zdroj: BMW

Premiéru nového BMW M5 si v Mnichově asi představovali jinak, než že se fotky prostě objeví na internetu... Nic to nemění na tom, že na tohle auto se vážně těšíme!

BMW neuhlídalo minulý týden koncept nové Z4 a před pár hodinami unikly na internet skrz server Bimmerpost.com i fotky nové M5 generace G30. Protože BMW už předtím zveřejnilo většinu důležitých informací, máme tady téměř kompletní zprávu o nové M5, která by mohla být podle všeho excelentní... Už tento týden zveřejníme videotest famózní 540i, to auto nás dostalo. A tenhle supersedan s nadvakrát přeplňovaným osmiválcem 4,4 l? Whau!!!


DOPORUČUJEME: BMW 440i na okruhu v Mostě! Všechno smykem...

Pořádný výkon a možnost pohon všech nebo jen zadních kol
Jak už bývá zvykem, ani nová M5 nemá přehnané svaly a nijak nekřičí do světa, co všechno dokáže. Prozrazují ji hlavně čtyři koncovky výfuků, jinak by si jí jeden snad i spletl s obyčejnou pětkou v empaketu. Výkon motoru by měl být 680 koní a točivý moment by měl dosáhnout 700 Nm, fascinující je pak zejména hodnota zrychlení na 100 km/h za pouhých 2,9 vteřiny! Nová M5 má totiž pohon všech kol, takže zrychlení je maximálně efektivní. Zároveň ale bude umět pohon přední nápravy úplně odpojit, a tak se z M5 stane klasický nástroj na ježdění bokem. Jo, těšíme se na oficiální fotky a informace, ještě víc se ale těšíme, až se v nové M5 svezeme!


DOPORUČUJEME: Nové BMW Z4 Concept - auto, kvůli kterému prodáte ledvinu!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události