Doporučujeme

Konečně pořádný motor pro vaši Octavii! Desetiválec z formule 1

Konečně pořádný motor pro vaši Octavii! Desetiválec z formule 1
Zdroj: Racecarsdirect.com

Přemýšlíte, jak vytunit svoji Octavii Combi 1,9 TDI? Vykašlete se na chiptuning a dejte do ní motor z formule 1!

Znáte to, takové ty řeči, jak nejlépe vytunit motor ve svém autě. Někdo namontuje otevřené sání, jiný přidá laděný výfuk značky „Rámus“, další se spokojí s chiptuningem. Ty odvážnější se pouštějí do montáže větších turbodmychadel, nebo rovnou mění vnitřnosti motoru. Ale protože jsme Češi a máme přece „zlaté ručičky,“ tak se spousta automechaniků amatérů, ale i profesionální velké dílny, pouští do takových operací, jako je kompletní výměna motoru. Pravda, s takovým autem technickou neprojedete, ale co už. Na víkendových srazech s ním přece naděláte spoustu parády... Takže hledáte pořádný motor pro vaši stříbrnou Octavii Combi? Tady ho máte! Nejenže vašemu autu propůjčí neuvěřitelné parametry, ale taky ztrojnásobí jeho cenu.

 

DOPORUČUJEME: Vytuněná Fabia za miliony. No kdo si tohle nechal postavit...

A není to ledajaký motor, je to rovnou desetiválec z formule 1! Jeho kódové označení je MF-351 a pochází z dílny Mugen - Honda, jezdil v sezóně 1993/94 a jeho výkon je okolo 700 koní. Mugen-Honda ho dodával pro týmy Lotus a Footwork a přestože s ním ani jedna ze stájí nevyhrála šampionát, tak jeho projev a výkon vás i dnes, o víc jak dvacet let později rozebere na atomy.

DOPORUČUJEME: 25 rychle a zběsile upravených žigulíků. Galerie, která vám vyrazí dech!

Nezaručujeme vám, že se skutečně pod kapotu vaší Octavie vejde, ale možná byste ho mohli uložit uprostřed, tak jako to bylo i ve formuli... Nebo si z něj udělejte cenný artefakt do vašeho obývacího pokoje, kanceláře či dílny. Každopádně za 10 000 Euro to není špatná nabídka.


DOPORUČUJEME: Upravený Golf má výkon 480 koní. A i jeho další parametry vám vyrazí dech

   

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události