Agresivita

VIDEO: Šílená honička řidičů: Na zatroubení reagoval agresor jako zběsilý!

Nepochopitelný výlev agrese předvedl řidič Škody Superb na středočeských okreskách mezi Prahou a Českým Brodem. Jiného šoféra naháněl mezi vesnicemi, nebezpečně blokoval cestu a hrozil i fyzickým napadením. Co spustilo sérii šílených manévrů? Nejspíš jen rychlejší jízda a zatroubení. Podívejte se sami na záběry.

Za vesnicí kousek od Českého Brodu se ke stříbrnému superbu zezadu blíží jiné auto. Je rychlejší, takže se škodovku pokusí předjet. Marně. Řidič superbu najíždí doprostřed silnice, aby předjíždění zabránil. A tak zezadu přijde zatroubení, které spustí šílenou reakci.

"Co toho člověka vytočilo, dodnes nevím jistě. Ze začátku jsme jeli docela rychle, možná mu vadilo, že jedu za ním, možná měl pocit, že se na něho moc lepím," připouští autor videa. Záběry natočil na palubní kameru ve svém autě a pak je zveřejnil prostřednictvím youtube kanálu Brněnská odchytová.

Honička trvala zhruba dvanáct minut od prvního těsnějšího kontaktu obou aut. Autor videa přiznává, že měl v některých okamžicích strach.

Související obsah

Šofér v superbu nejdřív zrychlí a vystřelí vpřed, jakoby chtěl dát další jasný signál, že jeho nikdo předjíždět nebude. Pořád mu ale nejspíš vadí, že se ho druhé auto drží. A tak se v následující obci nechává při podivném manévru předjet, přičemž z okénka hrozí rukou. Přijde další zatroubení, které ho ještě víc rozdráždí.

V následujících chvílích se žene za svým sokem, snaží se ho znovu předjet, najíždí vedle něj, dokonce ho chvíli vytlačuje a pak se ho pokusí uprostřed obce zablokovat. Neúspěšně, ale agresor se nevzdává.

Související obsah

Celá situace se opakuje. To už autor záběrů schválně brání v předjíždění, aby ho superb znovu nezablokoval. Několik minut ho drží za sebou, ale pak přijde další šílená akce.

Superb velmi riskantně předjíždí a jeho řidič následně znovu blokuje silnici, zastaví a vztekle vyběhne vstříc pomstě. Druhý řidič po okresce nebezpečně couvá, aby se vyhnul fyzickému kontaktu, pak se raději otáčí zpátky.

Související obsah

Pronásledování však pokračuje i v opačném směru. Superb se znovu objevuje vpředu a v obci znovu zastavuje napříč silnicí. Vybíhá z auta k dalšímu útoku, který ale druhý řidič odrazí šikovným úhybným manévrem. "No, ven z auta se mi moc nechtělo," připouští autor záběrů s tím, že další útok už naštěstí nepřišel.

Je si vědom, že během podivné honičky sám několikrát porušil pravidla. Na polici se prý proto obracet nehodlá.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události