Chevrolet

Ostuda před plnou halou! Tvrďák nezvládl ani jízdu na hladkém ledě

Ostuda před plnou halou! Tvrďák nezvládl ani jízdu na hladkém ledě
Zdroj: Twitter

Má to být silný a nezdolný pickup určený do jakéhokoliv terénu. Alespoň tak se snaží automobilka Chevrolet prezentovat svůj vůz Silverado Trail Boss. Jenže tenhle auťák si teď moc dobrou reklamu neudělal. Nevydržel ani prezentační jízdu po hladkém ledě arény v Detroitu.

Chevrolet chtěl minulý týden předvést fungl nový červený pickup Silverado Trail Boss plné hale při zápase hokejového týmu Detroit Red Wings. Obří auto vyjelo na led během druhé přestávky, jenže prezentační jízda skončila ostudou, informoval web Carscoops.com.

Související obsah

"Nezdolný" vůz kvůli neznámé závadě po pár vteřinách zkolaboval a zůstal viset na modré čáře. Trapas okamžitě začali řešit technici, jenže se Silveradem dlouho nedokázali pohnout.

Rolby musely několik minut nehybný vůz objíždět, než se ho podařilo zprovoznit alespoň tak, aby arénu potupně opustil. Lidé v hledišti ho vyprovodili ironickým potleskem.

Chevrolet je oficiálním partnerem Little Caesars arény v Detroitu, ale tahle reklama na domácí půdě se mu nepovedla. Trapas se samozřejmě okamžitě rozšířil po sítích...

Nový Trail Boss přitom má ztělesňovat nezdolnost a sílu. Dostal zvýšený podvozek a speciální offroadový paket, aby projel jakýkoliv terén.

Související obsah

Detroitský Chevrolet je součástí gigantu General Motors (GM), který teď neprožívá nejlepší časy. Koncern nedávno oznámil, že kvůli rychle klesajícímu zájmu o malá auta a sedany bude muset zavřít pět továren v USA a Kanadě a zrušit na 15 tisíc pracovních míst.

To rozčílilo i amerického prezidenta Donalda Trumpa, který vedení General Motors vzkázal, aby rychle otevřeli novou továrnu v USA. Nelíbí se mu, že fabrik GM v Číně se žádné omezení výroby netýká. Podotkl, že americká vláda toho pro koncern udělala v minulosti dost, když ji finančně podpořila během krize.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události