Chevrolet

Chevrolet postavil nového obra z lega. Řídí ho figurky z filmu

Chevrolet postavil nového obra z lega. Řídí ho figurky z filmu
Zdroj: Chevrolet

Originální představení modernizovaného modelu Silverado zvolila automobilka Chevrolet. O prezentaci obřího pickupu se postaraly figurky z lega, tedy hrdinové nového Lego příbehu 2.

Hlavní hrdina animáku Emmet Brickowski potřebuje rychle vymyslet, jak s parťačkou Lucy uniknou nepřátelům. V mžiku z lega sestaví stříbrný pickup. “To není jen nějaký pickup. To je úplně nový Chevy Silverado 2019,“ hlásí figurka.

Během zběsilé jízdy pak představí hlavní změny modernizovaného modelu. “Nedělám reklamy,“ namítá hrdinka Lucy. Právě si jednu udělala, připomínají jí filmaři v podobě panáčků z lega.

Související obsah

Jak spolupráce Chevroletu s producentskou společností Warner Bros. dopadla, se podívejte ve výsledném klipu:

Nový Silverado má být větší, silnější, přitom lehčí než předchozí generace. S osmiválcem 6.2L EcoTec3 V8 dostal až 420 koní, má novou převodovku, lepší bezpečnostní výbavu, víc místa v přepracovaném interiéru a konstrukci vyztuženou pevnější válcovanou ocelí.

Související obsah


V Legu v rámci kampaně nedávno postavili i pickup ve skutečné velikosti. Červený Silverado Trail Boss z kostiček se teď prezentuje na amerických autosalonech.

Do detailu vyladěné auto i se speciálním offroadovým paketem Z71 stavělo 18 “mechaniků“ přes 2000 hodin z více než 330 000 dílků. Podívejte se:

"Chevrolet je nadšený, že může opět spolupracovat s firmou Warner Bros. a integrovat značku a Silverado jako jednu z našich ikon do Lego příběhu 2,“ uvedl ke spolupráci šéf marketingu Sandor Piszar.

Související obsah

"Témata odhodlání a týmové práce v novém filmu dokonale odpovídají hodnotám naší značky a jsme si jisti, že nový Silverado má vlastnosti, technologie a sílu, které pomůžou Emmetovi, Lucy a jejich přátelům podniknout vzrušující nové výzvy," dodal.

Zatím není jasné, jestli ze spolupráce značek vzejde i nová stavebnice Silverada v klasické lego velikosti. Děti (a nejspíš i mnohé dospělé) by to jistě potěšilo víc než skutečný obří pickup za 50 tisíc dolarů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Chevrolet

Důležité Události