Vybržďování

ANKETA: Šílenci na českých silnicích! Vyberte nejhoršího piráta

ANKETA: Šílenci na českých silnicích! Vyberte nejhoršího piráta
Zdroj: TV Nova

Se záběry, které zachycují nebezpečné manévry českých řidičů, se v poslední době roztrhl pytel. Nabízíme vám přehled větších či menších šíleností, o kterých jsme psali od konce října. Vyberte nejhoršího “piráta“.

Z toho, co někdy předvádějí čeští řidiči, zůstává rozum stát: Šílenosti, kterými ohrožují desítky lidí kolem sebe... Podívejte se na výběr některých z nich. Tato videa či fotky se nám sešly v redakci za posledních 10 dní!

Při uvedených manévrech se naštěstí nikomu nic nestalo, i když v některých případech rozhodovaly milimetry. Doplňují je méně nebezpečné přestupky, které spíš než husí kůži, vyvolávají úsměv na tváři. Vyberte z nich nejhoršího piráta poslední doby.

1. Nebezpečná myška v oktávce

Hodně riskantní manévr předvedl řidič Škody Octavia Scout na Sokolovsku. Předjížděním v naprosto nepřehledné zatáčce ohrozil posádky tří dalších aut. Více zde:

Související obsah

Další kandidát na následující straně:

2. Ve tmě v protisměru

Co můžete dělat, když se na vás ze tmy řítí světla v pruhu, kde nemají, co dělat? Uhnout co nejvíc vpravo a modlit se, že vás to auto mine. Na nic jiného není během pár vteřin čas a nic jiného vám v takové situaci ani nepomůže. Podívejte se na nebezpečnou noční jízdu v protisměru po rychlostní silnici u Liberce...

Více jsme o ní psali jsme zde:

Související obsah

3. Drift na kruháči

Někomu to přijde jako “normální“ zábava, někomu jako naprostá pitomost. Občas si někdo plete ulice se závodní dráhou. Jako na tomto videu, které ukazuje nácvik driftu na kruháči v Krnově.

Související obsah

Dvě BMW ve slabém nočním provozu nikoho zrovna neohrožují, ale chtěli byste bydlet u tréninkového okruhu, kde řvou motory a kvílejí pneumatiky? Tento případ je spíš úsměvný, někdy to ale piloti s plynem a adrenalinem v ulicích hodně přehánějí...

 4. Autobusák na svérázné zkratce

Další spíš úsměvný případ. Řidič autobusu pražské MHD nehodlal vystávat v koloně, tak se vydal zkratkou.

 

S pasažéry na palubě projel za výhrůžného troubení benzínkou rovnou kolem stojanů. Na sociálních sítích pro své počínání našel spíš zastání: Prostě ušetřil cestujícím čas! Na druhou stranu, kdyby to takhle dělal každý řidič MHD...

Související obsah

 5. Bitka na silnici

Tento případ už k smíchu není - začalo to nevinným předjížděním, skončilo to pěstním soubojem přímo na rušné silnici mezi projíždějícími auty. Na starší událost teď upozornil napadený řidič.

Související obsah

Dvojice mužů se takto pomstila za to, že je jiné auto kousek za Prahou troufale předjelo:

6. Vybržďování přes ručku

Za nás je tohle jasný favorit! Takový výlev “řidiče“ prostě nejde pochopit. Po banálním incidentu spustil na silnici mezi Bílinou a Chomutovem naprosto šílenou pomstu. Nejdřív to zkusil slovně, to mu ale nestačilo, takže začal druhou posádku vybržďovat. Nakonec jí zatarasil cestu, když svoje služební auto zapíchl napříč oběma pruhy. Za plného provozu!

Více o případu zde:

Související obsah

Související obsah

Související obsah

Nejhoršího piráta volte na následující straně:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události